delta-logo
bg-left-shadow
Delta MCIS - Oferta Delta MCIS obejmuje szeroką gamę produktów, od zasilaczy awaryjnych UPS, po rozwiązania w zakresie infrastruktury centrów danych – InfraSuite – wraz z kompleksowym zakresem usług.
O DZIALE MCIS (Mission Critical Infrastructure Solutions)
The power behind competitiveness

Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu w zarządzaniu systemami zasilania oraz efektywności energetycznej dział Mission Critical Infrastructure Solutions (MCIS) firmy Delta Inc. pozycjonuje się jako "The power behind competitiveness". MCIS pełni istotną rolę w zwiększaniu konkurencyjności w działalności naszych klientów. Rolę tę wypełniamy dzięki dostarczaniu wysoko niezawodnych i wydajnych systemów zarządzania energią oraz rozwiązań infrastrukturalnych dla centrów danych, by zapewniać ciągłość pracy kluczowych działalności naszych klientów, przy jednoczesnym obniżeniu ich Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO). Delta MCIS to doskonały i godny zaufania partner dla firm, których celem jest prześcignięcie konkurencji. Oferta Delta MCIS obejmuje szeroką gamę produktów, od zasilaczy awaryjnych UPS, po rozwiązania w zakresie infrastruktury centrów danych – InfraSuite – wraz z kompleksowym zakresem usług.


Rozwiązania Delta UPS

Dział UPS Delta posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży zasilaczy awaryjnych UPS na całym świecie. Misją Delta jest rozwijanie innowacyjnych produktów o najwyższych parametrach technicznych oraz dostarczanie energooszczędnych rozwiązań mających szerokie zastosowanie w domu, biurze, centrum danych czy przemyśle. Wśród naszych klientów znajdują się wiodące na świecie przedsiębiorstwa z sektora półprzewodników, optoeletroniki, przetwarzania żywności, finansów, petrochemii i telekomunikacji.

Rozwiązania Delta UPS obejmują pełny zakres urządzeń UPS i oprogramowania zarządzającego. Dostarczamy też rozwiązania specjalistyczne przeznaczone dla szerokiej gamy branż oraz wiodących podmiotów przemysłowych na całym świecie. Nasze rozwiązania w zakresie zasilaczy awaryjnych UPS nie tylko zapewniają niezakłócony przebieg procesów i niezrównaną niezawodność, ale także spełniają rosnące oczekiwania biznesowe dzięki unikatowej skalowalności i elastyczności.

Gama produktów UPS Delta obejmuje jedno i trójfazowe zasilacze UPS oraz systemy typu online i line-interactive. Nasza oferta produktów została podzielona na cztery rodziny w oparciu o rodzaj obciążenia:

  • Rodzina produktów Agilon: dla komputerów osobistych i urządzeń peryferyjnych
  • Rodzina produktów Amplon: dla serwerów i sprzętu sieciowego
  • Rodzina produktów Ultron: dla centrów danych i obiektów przemysłowych
  • Rodzina produktów Modulon: Modułowe Systemy UPS – dla centrów danych i obiektów przemysłowych
Rozwiązania Delta UPS

Rozwiązania infrastrukturalne dla centrów danych – Delta InfraSuite

Rozwój przedsiębiorstwa i rozbudowa sprzętu IT stały się z sobą tak blisko związane, że zaplanowanie i budowa wydajnego centrum danych stanowi dziś jedno z najważniejszych wyzwań stojących przed menadżerami IT. Grupa Delta jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania energią i zarządzania ciepłem. Zespoły ekspertów w Delta MCIS opracowały nową generację rozwiązań infrastrukturalnych dla centrów danych: InfraSuite. Celem działu InfraSuite jest zapewnianie optymalnych rozwiązań dla centrów danych, które pomagają firmom zmniejszyć całkowity koszt posiadania (TCO) i prześcignąć konkurencję. Delta InfraSuite obejmuje systemy zasilania, szafy i akcesoria oraz systemy zarządzania środowiskiem.

Zalety InfraSuite to:

  • Modułowość umożliwiająca łatwy i szybki montaż
  • Skalowalność umożliwiająca rozwój centrum danych wraz z rozwojem przedsiębiorstwa
  • Zoptymalizowane koszty instalacji i eksploatacji
  • Wysoka sprawność i elementy energooszczędne dla centrów danych przyjaznych środowisku
  • Łatwa integracja ze wszystkimi strukturami centrum danych
  • Kompletny system zarządzania środowiskiem dla bezproblemowej obsługi

Rozwiązania infrastrukturalne dla centrów danych – Delta InfraSuite
ZAPYTAJ O WYCENĘ
Delta UPS solution
Delta UPS solution
bg-right-shadow
Wideo Delta Mission Critical Infrastructure Solutions (MCIS)
Dzięki swojej specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu w zarządzaniu energią i efektywności energetycznej, dział Mission Critical Infrastructure Solutions (MCIS) pozycjonuje się jako "The power behind competitiveness".

MCIS pełni istotną rolę w zwiększaniu konkurencyjności w działalności naszych klientów. Rolę tę wypełniamy dzięki dostarczeniu wysoko niezawodnych i wydajnych systemów zarządzania energią i rozwiązań infrastrukturalnych dla centrów danych w celu zapewnienia ciągłości pracy kluczowych działalności naszych klientów, przy jednoczesnym obniżeniu ich Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO). Delta MCIS to doskonały i godny zaufania partner dla firm, których celem jest prześcignięcie konkurencji.
Application Industries
go top
bg_shadow-bottom
 
Delta logo - grey